Главная » 2011 Липень 26 » МТС підтримала юних математиків
![]() Школярі, що представляли Україну на міжнародній математичній олімпіаді, вчора повернулися додому. МТС зустріла юних математиків в аеропорту «Бориспіль», щоб у числі перших привітати хлопців з успіхом – 15 місце в загальному заліку серед команд зі 104 країн світу. У цьому році найстаріша з міжнародних наукових олімпіад школярів зібрала учасників в Амстердамі (Голландія). Перше місце завоювали юні математики з КНР, друге – команда США, третє – школярі з Сінгапуру. Кожну країну представляла команда, яка складається не більше ніж з шести учасників, керівника і наукового керівника. В українську команду увійшли старшокласники київських і харківських шкіл. Хлопці вибороли 3 бронзових медалі, 2 срібних і 1 золото. Традиційно українські математичні олімпіади від шкільних до національної організовуються Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Інтелектуальне наповнення математичних олімпіад – розробка завдань, оцінка робіт – покладена на журі, яке в основному складається з викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. «Протягом року ми багато працюємо – проводимо математичні олімпіади для школярів на регіональному та національному рівнях. Міжнародна олімпіада є своєрідною кульмінацією нашої річної роботи. Наша команда посіла п'ятнадцяте місце – це трохи менше, ніж ми розраховували, але набагато більше, ніж торік. Ми випередили команди Великобританії, Канади, Франції. Україна сильна в математичному світі і ми намагаємося не втратити цього статусу. Але для того, щоб українські команди займали більш високі позиції, потрібно приділяти цьому напрямку ще більше уваги на державному рівні і залучати допомогу соціально відповідальних компаній», – зазначив доктор фізико-математичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Богдан Владиславович Рубльов. «Багато співробітників МТС, і я в тому числі, в минулому – учасники таких математичних олімпіад. Ми раді можливості підтримати ентузіастів, які організовують такі заходи, адже вони завжди працюють на завтрашній день. Коли до мене в команду приходить новий співробітник з досвідом математичних олімпіад за спиною, для мене це своєрідний знак якості, я знаю, що ця людина здатна до самоосвіти, вміє мислити і аналізувати», – зазначив директор з інформаційних технологій«МТС Україна » Анатолій Клімашевський. Результати міжнародної математичної олімпіади 2011 Про Міжнародну математичну олімпіаду (ММО) ММО – щорічне змагання з математики для школярів. Це найстаріша з міжнародних наукових олімпіад школярів. Перша ММО була проведена в 1959 в Румунії. З тих пір вона проводиться щороку (єдиним винятком був 1980-й, коли вона не відбулася). Офіційно ММО – особиста першість. Учасники повинні бути не старше 20 років і не вчитися у вузі. З кожної країни дозволяється надсилати не більше 6 учасників. Учасникам пропонується вирішити 6 задач (по три завдання в день протягом двох днів підряд), кожна з яких оцінюється в 7 балів, так що можливий максимум – 42 бали. Завдання обираються з різних областей шкільної математики, головним чином з геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики. Вони не вимагають знань вищої математики і часто мають красиве і коротке рішення. |
Категория: Новини освіти | Просмотров: 1682 | Добавил: olga_salamaha | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0