Главная » 2011 » Листопад » 30 » Микола Томенко не виключає, що до акцій протесту чорнобильців скоро приєднаються вчителі та медики

Микола Томенко не виключає, що до акцій протесту чорнобильців скоро приєднаються вчителі та медики
16:48 29-11-2011

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вимагає від Уряду негайно розглянути питання щодо виділення субвенцій органам місцевого самоврядування для виплат зарплат в повному обсязі вчителям та медикам. Про це М.Томенко повідомив сьогодні УНІАН.

 

За словами М.Томенка, вже сьогодні існують проблеми з виплатою зарплат в регіонах. «Якщо це не буде вирішено найближчим часом, то можна очікувати, що до акцій протесту чорнобильців приєднаються вчителі та медики», - сказав Віце-спікер. Він додав, що місцеві органи влади вже звертаються до Уряду аби було дофінансування, оскільки в місцевих бюджетах коштів вистачає аби виплати в грудні лише аванс, а в деяких не вистачає і для цього. Як приклад, М.Томенко назвав звернення Черкаської та Луганської міської ради та інших міст України.

 

М.Томенко наголосив, що місцеві чиновники аби приховати дану ситуацію вдаються до різних засобів. «Деякі вимагають від медиків та вчителів брати відпустки за власний рахунок, дехто закриває школи під прикриттям карантину, але реально цим проблему не вирішити», - сказав він.


Категория: Новини освіти | Просмотров: 1304 | Добавил: olga_salamaha | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0Пошук по Сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Авторизація

Логин:
Пароль:

Міні Чат