Главная » 2020 » Квітень » 10

7 клас. 21 урок. Взаємозв'язок природніх форм із середовищем людини

Дизайн подвір’я приватного будинку – можливість кожного спробувати себе у ролі ландшафтного дизайнера. На що потрібно звернути увагу та яких правил дотримуватися, впорядковуючи прибудинкову ділянку своїми руками. Перше-зони відпочинку. Один із суча ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (592) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. 20 урок. Моделювання предметного середовища

В процесі естетичної діяльності перетворюється не лише навколишній світ, предметне середовище, побут, але й підноситься культура самих людей, як суб’єктів естетичної діяльності. Розвивається і удосконалюється творче бачення, відчуття форми, кольору, ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (583) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. 19 урок. Тривимірність об'єктів у просторі

Ми живемо в тривимірному просторі, тому у будь-якого об’єкта або споруди вимірюється його довжина, висота і ширина. Саме тривимірністю і відрізняється всяка об’ємно просторова композиція, це – її головна властивість. Тому, наприклад, при роботі над п ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (565) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. 16 урок. Об'ємно-просторова форма

Об’ємно-просторова композиція – це свого роду спроба людини упорядкувати навколишній простір певним чином. Даний термін часто зустрічається в архітектурі, живописі, будівництві, ландшафтному дизайні. Просторова композиція в архітектурі утворюється тр ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (534) (10.04.2020) Комментарии (0)

7клас. Урок 15. Різдв'яний вертеп

Різдвяний вертеп - це старовинний ляльковий театр, на Русі його показували на Різдво Христове і на святках. У ці дні група людей ходили по домівках, прославляли Христа і показували вертеп. ... Ляльок кріпили на стрижні і водили їх по прорізах, зробле ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (549) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. Урок 13. Монументальне мистецтво

Монументальний живопис — це живописне зображення на внутрішніх або зовнішніх поверхнях архітектурних споруд. Зміст і образне вирішення композиції може бути самостійним, але вони не мають суперечити архітектурному стилеві споруди або інтер’єру, де зна ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (623) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. 12 урок Сценічний простір

Сценографія — галузь образотворчого мистецтва, що її завданням є оформлення простору сцени і надання візуальної оправи театральній виставі за допомогою пластично-малярських засобів та світлових ефектів. До сценографії належить також компонування сцен ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (313) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас, 11 урок. Екстер'єр та інтер'єр

Всі ми хочемо приголомшливий будинок, який буде виділятися серед інших, але в той же час ми хочемо, щоб він гармонійно поєднувався з прибудинковими територіями.Тому хочу вас позняйомити з таким поняттям як дизайн екстерєру. Екстерер- це художній і ар ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (351) (10.04.2020) Комментарии (0)

7 клас. Урок 9. Архітектура історичного міста

Кінець ХVІІі поч.. ХІХ ст. характеризується в українській архітектурі значним зростанням обсягу будівництва, поширенням нового стилю ікласицизму. Класицизм надавав усім містобудівельним заходам державного офіційного характеру. З другого боку в межах ... Читати далі »

Образотворче мистецтво Просмотров: (262) (10.04.2020) Комментарии (0)

Пошук по Сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Авторизація

Логин:
Пароль:

Міні Чат