Головна » Каталог файлів » Відео » Виховне відео » Давно відома таємниця

Церковний подзвін кличе  всіх... Та вибір - то ваша царина. Боляче дивитись на вас, на ваше шукання щастя. Не там шукаєте. Воно поруч, з вашими сім’ями, з землею, що зростила, де знайшли вічний спочинок ваші предки. Дивна ваша душа українська, на відміну від шлунку, що просить поживи щодня, нагадує про себе лише тоді, коли до вашого серця закрадається тривога..

Скільки вас покинули мене, не скажу що зрадили, але залишили мене саме тоді, коли так необхідні були щирі молитви та єднання ваших душ, на благо нашого з вами процвітання. Спитаєте як почуваюсь, а як може почуватись дерево роду мого, на якому поломане віття, запеклась живиця. Здавалось все ще можна склеїти, та не вистачає вас. І там, вдалині , ви не знайшли щастя. Коли нарешті затямите, що ми не можемо жити нарізно, бо генетично пов’язані.

Ще древні слов’яни знали: якщо люди єднають свої думки, то створюється сильний енергетичний вплив один на одного. Якщо сотня людей на весіллі бажає молодятам добра, то це побажання є певним кодуванням, яке примножується і сильнішає . Думки – програми. А джерелом думок є ваша свідомість, це власне й є "фабрика думок”. І ви це маєте знати. А вас десятки мільйонів. Уявляєте, які б ви діла могли творити, якщо б об’єднали думки для блага своєї нації. Доведено, саме тією мовою на якій людина говорить тією думає та творить. І коли говорять про другу державну мову – це спроба підкорити ваші думки, для добробуту іншої держави . Отож думки могутній їнструмент.

"Всі наші вчинки несуть відбиток наших думок, тому ми відповідальні у своїх думках — не лише перед собою, а й перед людьми. Тому необхідно намагатися позбутися поганих думок, не допускати їх, а навпаки, прагнути позитивних. Спробуйте — насправді це дуже просто”. (С. М. Реріх, російський художник). Отож думайте добре – це власне й є перша таємниця..

 Вже майже три століття тому український просвітитель, філософ- Г.Сковорода залишив нам ще одну таємницю. "Те, що є необхідним для справжнього щастя, є таким ж легким, як повітря й вода. Тому досягти щастя – означає досягти душевного миру. Щастя пов’язується із чуттями вдячності, любові. Отож, любов і вдячність – таємниця друга… Але працює вона лише тоді, коли людина відкрита для любові. Японський дослідник Масару Емото проводив дослідження з водою і прийшов до висновку: якщо говорить ніжні і люб’язні слова, у присутності води, то вода набуває правильної пелюсткової структури, а коли людина свариться, то вода замерзає у вигляді безформних сніжинок.. .Любов, вдячність це найсильніші з усіх слова,
 вони мають магічну дію. Це те що наші думки роблять з водою, а тепер уявіть, що вони роблять з нами, людьми....| Категория: Виховне відео | | Просмотров: 2078 | Рейтинг: 4.2/5 |
Пошук по Сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Авторизація

Логин:
Пароль:

Міні Чат